Ismét lesz radnótis diák a Földrajz Diákolimpián (iGeo)!
Sikeresen szerepelt a diákolimpiai válogató döntőjében Kovács Eszter, gimnáziumunk 12. C osztályos tanulója. Magas színvonalú, kitartó munkájának és a döntőn nyújtott meggyőző teljesítményének köszönhetően bekerült a Földrajzi Diákolimpián hazánkat képviselő…

