Logo Országos  Számítástechnikai Tanulmányi Versenyen idén is kiválóan szerepeltek tanulóink. A versenyt 1998 óta minden évben a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság és az Informatika-Számítástechnika Tanárok Egyesülete hirdeti meg az EMMI és az ALADDIN Alapítvány a diákinformatikáért támogatásával. Évről évre mintegy 2000 tanuló indul a rajta.

Az idén az alábbi eredmények születtek az országos döntőben:

3. korcsoport (7-8. o.):  3. helyezett: Kozma Kristóf – 8.M (felkészítő tanár: Dr. Kelemen András); 22. helyezett: Péter Gergely – 7.M (felkészítő tanár: Dr. Kelemen András);

4. korcsoport (9-12. o.): 17. helyezett: Tóth Gábor – 12.A (felkészítő tanár: Ábrahám Ferenc); 28. helyezett: Tóth Jenő – 10.M (felkészítő tanár: Ábrahám Ferenc). Gratulálunk!