Közzétételi lista

2023. szeptember 1.

Közzétételi listánk aktualizálása szeptemberben folyamatosan történik, egyes esetekben a tavalyi tanév adatai még elérhetők

1.a: A felvételi lehetőségről a Beiskolázás / A jelentkezésről hivatkozás alatt olvashatnak.

1.b: A beiratkozás időpontja: 2024. június 27. (csütörtök). A teendőkről külön értesítést küldünk.
A fenntartó által engedélyezett osztályokról, csoportokról részletesen az Induló osztályok dokumentumunkban olvashatnak.

1.c: A térítési díjról, tandíjról és egyéb díjfizetési kötelezettségekről a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Szegedi Tankerülete rendelkezik. 2023. augusztus 10-től a gyermekétkeztetés bruttó díja ebédre vonatkozóan  730,25 Ft, a gyermek diétás étkeztetés bruttó díja ebédre vonatkozóan 1094,74 Ft. Iskolánkban a tanulói jogviszonnyal rendelkező diákoknak csak ebéd igénylésére van lehetőségük.

1.d: A fenntartó részéről az elmúlt tanévben intézményünkben leltárellenőrzés volt.

1.e: Az intézmény nyitva tartása: hétköznapokon 6:30 – 21:00 között. Az intézmény hétvégén –  kivételes esetektől (pl. munkanap áthelyezés, iskolai rendezvény) zárva van. Az éves munkaterv az Iskolánkról / A tanév programjai / Iskolai munkaterv hivatkozás alatt található.

1.f: Pedagógiai-szakmai ellenőrzés az elmúlt tanévben (tanfelügyelet, szaktanácsadás, minősítés)  7 fő pedagógusra vonatkozóan volt.

1.g: A szervezeti és működési szabályzatot, a házirendet és a pedagógiai programot az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok hivatkozás alatt olvashatják.

2. A 229/2012-i kormányrendelet 23. paragrafusa szerinti (1) c. és f. pontokról mellékelten nyilatkozunk itt és itt.

3.a: A pedagógusok fogadóórái, iskolai végzettsége és szakképzettsége a Ki kicsoda / Tanáraink hivatkozás alatt található.

3.b: A nevelő és oktató munkát segítőkről az információk a Ki kicsoda / A nevelő és oktató munkát segítő alkalmazottak, illetve a Ki kicsoda / Iskolapszichológus hivatkozás alatt találhatók.

3.c: Az országos mérés-értékelés eredményei az Iskolánkról / Közérdekű információk / Kompetenciamérés hivatkozás alatt találhatók.

3.d: Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói a 2021-2022. tanévben:
       A tanulók létszáma 2020. szeptember 1-jén: 811 fő.
       A tanulók létszáma 2021. augusztus 31-én: 811 fő.
       A lemorzsolódási arány: 0%.
       A 811 tanuló között (-) fő évismétlő van.

3.e: Az érettségi vizsgák eredményeiről az Iskolánkról / Közérdekű információk / Érettségi eredmények hivatkozás alatt olvashatnak.

3.f: A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségéről az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Házirend (6. k. és t. pontja), illetve az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Szervezeti és Működési Szabályzat (8.1.; 8.2.; 8.3.; 12. pont), valamint az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Pedagógiai Program (2.4. pont) hivatkozások alatt olvashatnak.

3.g: A hétvégi házi feladatok, illetve az iskolai dolgozatok szabályait az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Házirend (6. u. pont), valamint az Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Pedagógiai Program (3.11., 3.12. pont) hivatkozások tartalmazzák.

3.h: Az osztályozó vizsgákról a Iskolánkról / Iskolai dokumentumok / Vizsgaszabályzat hivatkozás alatt olvashatnak.

3.i: Az iskolai osztályokról a Ki kicsoda / Osztályok hivatkozás alatt olvashatnak.

4. Iskolánk megkapta a az Oktatási Hivatal Bázisintézménye címet, amelyről itt olvashatnak.