RMG Biznisz

Októberben megalakítottuk iskolánk első önálló diákvállalkozását: az RMG Bizniszt

A 12.évfolyam vizuális csoportja egyedi tervezésű, sokszorosított grafikai termékeket állított elő és árusított több helyen. A szegedi és környéki diákvállalkozások vásárán pedig megnyerték a”A legszebb stand” díját is. A vállalkozást a JAM Magyarország segítségével hoztuk létre, hogy annak működése a tagok alkalmazásától az eladásokig végig szabályos legyen.

Az RMG Biznisz 9 alapító taggal indult:

• Hitri Egon 12.D: alkotói feladatok, marketing
  • Kutas Gréta 12.M: alkotás, termékek árusítása
  • Madarász Attila 12.C: termékek árusítása
  • Nagy Jázmin Laura 12.T: alkotás
  • Olajos Veronika 12.M: alkotás, termékek árusítása
  • Rátkai Dorka 12.C: marketing
  • Szekeres Eszter 12.M: ügyvezető igazgató, könyvelés
  • Szittyai Anna 12.M: alkotói feladatok, termékek árusítása
  • koordinátor: Fiedler Judit, vizuális kultúra tanár

Beszámoló a vállakozásról a Radnótisok(k) 2022/23 nyári számának 15. oldalán olvasható:

15.oldal_.vallalkozas

Büszkeségünk: Az SZTE Orvosi Karának végzős diákjai is felfigyeltek az RMG Biznisz kiemelkedő munkájára, így megtisztelő felkérésükre az RMG Biznisz megbízásából Majernik Eszter által tervezett grafika díszítette a szerenádozó évfolyam pólóját és poharát.