Városi Krúdy Fordító Versenyen francia nyelvből Kádár Gréta 11. C osztályos tanuló 8 versenyző közül negyedik lett. Felkészítő tanára Vajdáné Sásdi Mercédes.

Német nyelvből 15 versenyző közül Koza Attila  (11.T) harmadik helyezett lett, míg Szemerédi Regina (11.T) ötödik helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Huber Máté. Angol nyelvből 16 versenyző közül Varga Barbara Krisztina (12.C) negyedik helyezést ért el (felkészítő tanár: Mestra Ágota), Hunyadi Marcell Dávid (10.M) hatodik lett (felkészítő tanár: Müller Judit).

A hódmezővásárhelyi Német Nyelvi Szövegértési Versenyen az alábbi diákjaink értek el figyelemreméltó eredményeket:

A1 szinten: Szántó Réka Gabriella (9.B) 2. helyezést ért el, Németh Mirtill  (9.B) 3. lett. Felkészítő tanáruk Csomós Edina. A2 szinten: Süli Szabina (11.D) első helyezett Csomós Edina tanárnő felkészítésével, valamint Gátfalvi Kristóf (11.A) harmadik lett, ő Csősz Róbert tanár úr tanítványa.

B1 szinten: Conforti Christian (11. A) első helyezést ért el, felkészítő Csősz Róbert tanár úr , Vass Csongor (10.A) második lett, míg Molnár Kincső  (10.D) 3. helyen végzett. Mindhárman Huber Máté tanár úr diákjai. B2 szinten: Szemerédi Regina (11.T) harmadik lett. Felkészítő tanára Huber Máté.