A Titok Oktatásszervező hatfordulós Angol Nyelvi Levelező Versenyén a Hajas BarbaraLászló CsillaPataki Magdaléna és Riesing Eszter alkotta Girls United fantázianevű csapat 98,4%-os teljesítménnyel országos ötödik, a Ferencsik ÁdámKredics LeventeMészáros Csaba és Zentai Péter összetételű Exabyte csapat 98,0%-os teljesítménnyel országos hetedik helyezést ért el, illetve a Balogh ÁdámGalzó Dorka és Török Anna alkotta csapat 90,3%-os teljesítménnyel 41. helyezett lett. Valamennyien a 7.M osztály tanulói; az első két csapatot Huber Máté tanár úr, míg a harmadikat Pápai László tanár úr készítette fel.

Az eredmények jól mutatják, hogy az általános iskolás korosztály számára megalkotott feladatok tanulóink számára nem jelentettek komoly nyelvi megpróbáltatást, az elért siker azonban nyelvtudásuk mellett kitartásukat és együttműködési készségüket dicséri. Gratulálunk!