All-focus

Ebben a tanévben 12 tanulmányi kategóriában 11 tantárgyból – 20 tanárunk közvetlen támogatásával – 37 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen. Közülük négy tanulónk is a legelső helyen végzett (ennyi OKTV első helyezettünk egy tanévben még nem volt). A következő tanulóink érték el ebben a tanévben ezt a kiemelkedő eredményt:

Fülöp Csilla (11.M) matematikából első – felkészítő tanárai: Mike János és Schultz János;
Koszta Benedek (12.M) földrajzból első – felkészítő tanárai: Szőllősyné Pálfi Melinda és Szőllősy László;
Németh Zita Julianna (11.C) francia nyelvből első – felkészítő tanára: Vajdáné Sásdi Mercédes;
Németh Zita Julianna (11.C) olasz nyelvből első – felkészítő tanára: Dr. Molnár Annamária.
Koszta Benedek duplázott, hiszen a tavalyi évben is megnyerte az OKTV-t földrajzból, míg Németh Zita Julianna egy éven belül két tantárgyból érte el ezt a rendhagyó eredményt.

Az első tízben végzett még: Lászlóffy Luca Hanna (11.D, történelem 4. hely, felkészítő tanára: Csősz Róbert), Sándor Vince Máté (12.M, földrajz 4. hely, felkészítő tanárai: Szőllősyné Pálfi Melinda és Szőllősy László), Kovács Alex (12.A, informatika 5. hely, felkészítő tanárai: Juhász Fruzsina és Dr. Kelemen András Félix), Gyémánt Dóra Alexandra (12.B, biológia 6. hely, felkészítő tanárai: Gál Viktória és Bán Sándor), Viczián Dániel (11.A; kémia 8. hely, felkészítő tanára: Szivós Ádám), Gyöngyösi Réka (11.A; kémia 10. hely, felkészítő tanára: Csúri Péter), valamint ugyancsak Lászlóffy Luca Hanna (11.D magyar nyelv 10. hely, felkészítő tanára: Gortva Tamás) .

A részletes eredmények, valamennyi döntőbe jutott tanulónk eredménye itt érhető el: