Kedves Szülők, Diákok! Az itt elérhető dokumentumban a gimnáziumunkban megírt dolgozatok összesített eredményeit olvashatják. Az eredmények értékelésében szívesen segítünk a január 28-i, hétfői megtekintés során, illetve az ezt követő nyílt napunkon, a 16:30-kor kezdődő igazgatói tájékoztatón is! A dokumentum négy táblázatot tartalmaz (a tábla aljánál lehet váltani kategóriát).

Szeretnénk felhívni a figyelmüket, hogy az adatok csupán az iskolánkban írt feladatlapok értékelését tartalmazzák! Így vannak olyan eredmények, amelyet olyan tanulók értek el, akik másik középiskolában szeretnének továbbtanulni; ugyanakkor hiányzik azoknak a diákoknak a pontszáma, akik ugyan másik iskolában írták meg a felvételi vizsgát, mégis gimnáziumunkban szeretnék majd tanulmányaikat folytatni. Az adatok tájékoztató jellegűek!