Szeretettel várjuk iskolánkba a felvételizőket, az őket elkísérő szülőket és hozzátartozókat! Az írásbeli felvételivel kapcsolatos fontosabb információk a következők:
magyar nyelv – 2019. január 19. (szombat) 10:00 óra, gyülekező: 9:45-kor;
matematika – 2019. január 19. (szombat) 11:00.

terembeosztást érkezéskor a bejárat melletti hirdetőtáblán olvashatják. A felvételi vizsgára hozzanak magukkal a diákok fényképes igazolványt (diákigazolványt, személyi igazolványt vagy útlevelet)! A vizsga során használható eszközök: toll, körző, vonalzó (számológép nem használható). Az írásbeli felvételi vizsgákról egyéb értesítést NEM küldünk! Az írásbeli vizsgák alatt bemutatjuk az iskolát, illetve az iskolában folyó diákéletet. A tájékoztatón radnótis diákok is részt vesznek, akik szívesen válaszolnak a kérdéseikre. Az AJTP-re jelentkezőket pénteken, január 18-án 13:30-ra várjuk!

A felvételi feladatlapok megtekintésének időpontja: 2019. január 28. (hétfő) 8:00 és 16:00 óra között  az igazgatóhelyettesi irodában. Az értékelő lapok átvételének időpontja: 2019. február 4. (hétfő) 8:00 és 16:15 között az igazgatóhelyettesi irodában.
A felvételire jelentkezettek névsora (akik iskolánkban írják a felvételit; oktatási azonosító alapján visszakereshető) itt érhető el.