Tudományos hét a Radnótiban
A Magyar Tudomány Ünnepéhez csatlakozva – hagyományainkhoz híven – iskolánkban idén is megrendezzük a Tudományos hetet. Ennek keretében az érdeklődő diákok a következő előadásokat hallgathatják meg: 2009. november 2., 14:30

