Szép eredményeket értek el iskolánk diákjai a Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny magyarországi döntőjében (a verseny francia kezdeményezésre terjedt el világszerte, és egy ötletes ausztráliai tesztversenyen alapult, innen kapta nevét). A népes mezőnyben igen nehéz előkelő helyezéseket elérni.

A 7. osztályosok között Mihály Attila 4. helyezést, Bodó Rókus 13. helyezést ért el (mindketten 7.M – felkészítő: Schultz János tanár úr).

A 9.-es, nem tagozatos tanulók számos indulója között Beinschroth Máté 8. helyezett lett (9.A – felkészítő: Tigyi István tanár úr), míg Elek János 10. helyezést ért el (9.A – felkészítő: Cseh Judit tanárnő).

A 9.-es matematika tagozatos tanulók versenyén Imreh Dávid 1. helyezett, Varga Vivien 2. helyezett (mindketten 9.M – felkészítő tanárok: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Schultz János).

A 10.-es matematika tagozatos tanulók versenyén Németh Bernát és Tulkán Dávid egyaránt 5. helyezett (mindketten 10.M – felkészítő tanárok: Mike János és Schultz János).

A 11.-es matematika tagozatos tanulók versenyén Csupor Albert 1. helyezett lett (11.M – felkészítő tanárok: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Mike János).

A 12.-es matematika tagozatos tanulók versenyén Kalmár Botond 4. helyezést ért el. (12.M – felkészítő tanárok: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Tigyi István).