Az érettségi időszak kezdetén rendezték meg Kaposvárott a 38. Lóczy Lajos Országos Földrajzversenyt. Idén két tanulónk jutott a döntőbe, ahol a jól sikerült szóbeli feleleteiknek és a terepi fordulón mutatott kiváló teljesítményüknek köszönhetően sikerült addigi helyezésükön jelentősen javítaniuk.

A kilencedikesek között Buchholcz Bora Gizella (9. A) végül a 17. helyet, a tizedikesek között Malinovszky Miksa (10. D) pedig a 7. helyet szerezte meg. Miksa kiemelkedően teljesített a terepi fordulón, amiért különdíjjal jutalmazták. Összteljesítményével pedig jogot szerzett egy egyhetes nyári külföldi terepgyakorlaton való részvételre is! A tanulók felkészítő tanára Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr volt.