Iskolánk alapításának 125. évfordulója alkalmából szervezett ünnepségeink sorában a következő központi rendezvényünk a gimnáziumunk életét, értékeit és céljait áttekintő kiadványunk bemutatója lesz, amelyet a centenáriumi kötethez igazodva, annak folytatásaként jelentetünk meg.

A könyvbemutatót egy kiállítás kíséri, amely az elmúlt 125 év radnótis relikviáit, tárgyi emlékeit, kiadványait gyűjti egybe. Ezzel kapcsolatban kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy családi örökségük, tárgyi emlékeik közül az iskolához kötődőket kölcsönözzék gimnáziumunknak erre az alkalomra, hogy iskolatörténeti kiállításunk anyaga minél gazdagabb legyen (pl. kéziratok, régi bizonyítványok, fényképek, kiadványok, iskolai tárgyak, egyenruhák stb). Köszönjük szépen a segítségüket!

Felajánlásaikkal, javaslataikkal kérjük, hogy keressenek bennünket a 62/548-936-os telefonszámon vagy az rmgszeged@gmail.com elektronikus postacímen.