A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium évek óta az ország legeredményesebb műhelye a biológia tehetséggondozás területén. Ebben az eredményben elévülhetetlen érdemeket szereztek azok az általános iskolák és különösen az ott tanító kollégák is, ahonnan kiváló diákjaink érkeztek az előző években. Az eredményes együttműködésben továbbra is bízva hirdetjük meg ebben a tanévben is a Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaversenyt 8. évfolyamos diákok számára, ahová szeretettel várjuk az Önök intézményének tanulóit is.

A versenyre 2023. január 31-én, kedden délután, személyes jelenléttel kerül sor.

A versenyre jelentkezni a http://szecsiverseny.mabite.info oldalon lehet és ez feltétele is a versenyen való részvételnek.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2023. január. 30. hétfő délután 18.00

Adatok a versenyről:

·         időpont: 2023. január 31., kedd délután 15.00-18.30;

·         helyszín: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium tantermei;

·         a terembeosztás: a portán lesz kifüggesztve;

A tervezett programelemek:

o   15.00: érkezés – (kérjük a kijelölt termet a portánál lévő hirdetőtáblán keressék kiírva);

o   15.15-16.30: írásbeli teszt megoldása;

o   16.45: a TERMOSZ laboratórium megtekintése diákok, kollégák és szülők számára;

o   18.15: eredményhirdetés.

Bízunk benne, hogy az előző évekéhez hasonlóan idén is színvonalas versenyt rendezünk, amelyre szeretettel várjuk Önöket!

Biológia munkaközösség