Az iskolai ünnepi műsorunkra történő visszatekintéssel – ott készült a hír borítóképe is – szeretnénk a radnótis közösségnek, iskolánk dolgozóinak, tanulóinknak, szüleinknek, szeretteinknek áldott karácsonyt és boldog új évet kívánni!

Az iskolai ünnepségünk alábbi műsorát Nagyné Leányvári Ágnes tanárnő állította össze. Munkájában nagyon sok kolléga és tanuló támogatta, köszönjük mindannyiuk segítségét! A karácsonyi ünnepségünk műsora az alábbiak szerint alakult:

1. RMG ZenekaraKövi Szabolcs: A kezdet csak…
2. Hámori Zsuzsanna, fuvola (10.M) – Donáth Lilla, zongora (10.M) – J. S. Bach: Fuvolaszonáta, Siciliana
3. Simonka Sára, zongora (10.B) – Chopin: Esz-dúr nocturne
4. Dr. Nagy Anett ünnepi beszéde
5. Vasut Vojtech, hegedű (10.B) – W. A. Mozart: G-dúr hegedűverseny (1. tétel)
6. Riesing Borka, altfurulya (11.M) – Tasnádi Annaléna, altfurulya (8.M): Georg Telemann: F-dúr szonáta
7. Jelasity Alíz, zongora (10.A) – Paul de Senneville: Mariage d’Amour
8. Lapu Laura (9.B) – Wass Albert: Karácsonyi versek II.
9. Wodala János, fuvola (12.B) – J.S. Bach: a-moll szonáta; Bourrée
10. Péter Zsófia, ének (10.C) – Donáth Lilla, zongora (10.M): Ó, gyönyörű szép
11. Fabulya Andrea tanárnőSzabó T. Anna: Az ég zsoltára
12. Van Leeuwen Nina, zongora (11.A) – L. van Beethoven: Holdfény szonáta
13. Kun Petra, hegedű (8.M) – Sepp Kristóf, hegedű (9.A) – A.Vivaldi: d-moll kettősverseny (2. tétel)
14. Duzmath Brigitta, zongora (12.M) – Duzmath Izabella, zongora (10.M) – Leroy Anderson: Szánkózás
15. Nyeste Norbert, hegedű (10.B) – J. S. Bach: Menüett
16. Bózsó Angie, ének (11.T) – Adolphe Adam: O, Holy Night
17. Pletikoszity Martin, zongora (9.A) – A. Wyatt, A. Rossomando, M. Ronson, S. Germanotta: Shallow
18. RMG Kórusa és Zenekara Stephen Flaherty: Volt egy régi december
19. Gáspár Eszter, ének (12.C) – Waldhauser Miklós, zongora (12.A) – Felföldi Ákos, csellő (12.M) – Bedő Patrik, cajon (9.M) – Piramis: Kívánj igazi ünnepet

Iskolánk kórusában felléptek: Ábrahám Kira Gréta, Adányi Levente Attila, Angyal Fanni Zsófia, Bába Lujza, Bagaméry Izabella, Balogh Noémi Sára, Bella Sára, Császár Dorka Emese, Csupor Albert Dezső, Donáth Lilla, Hajdú Márton Zsigmond, Hegyi András, Illés Dóra, Jelasity Aliz, Kertai Márton, Kincses Hanna Blanka, Láng Dorka Hanna, Lengyel Léna, Mader Anna Márta, Marschall Kristóf, Nagy Ákos Vajk, Németh Kristóf, Péter Zsófia Diána, Petrovics Dóra, Riesing Borka, Sebők-Papp Elza, Sirkó Regő, Soós Hanna Rebeka, Szabó Szófia Anna, Tóth Péter Ákos, Van Leeuwen Nina, Wodala Gréta Klára, Zseni Zsanna.

Az iskola zenekarának tagjai: Bedő Patrik, Felföldi Ákos Gergő, Fülöp-Peregi Márk, Gáspár Eszter, Hámori Zsuzsanna Nóra, Kun Petra, Nagy Fruzsina Hanna, Nyeste Norbert László, Pataki Viktória, Sepp Kristóf Zalán, Tasnády-Szeőcs Tünde, Tasnády-Szeőcs Zoltán, Vasut Vojtech, Volford Barnabás, Waldhauser Miklós