Lezajlott az Angol Nyelvi Tehetséggondozó Versenyünk döntője. A háromfordulós megméretésre 198 tanuló jelentkezett, a döntőbe 15 diák került. Gratulálunk a döntőbe jutott diákoknak és felkészítő tanáraiknak.A verseny végeredménye:

I. helyezett: Zsom Benet Árpád (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, felkészítő tanára: Bokros Hubertné); II. hely: Sirkó Regő (Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola; felkészítő tanára: Béresné Kotymán Erzsébet); III. hely: Koszta Dávid (Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola; felkészítő tanára: Lakatos Krisztina); IV. hely: Kubát Zorka (Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Általános Iskola, felkészítő tanára: Szabó-Zentai Kornélia); V. hely: Nyeste Norbert László (Gedói Általános Iskola és AMI, felkészítő tanára: Nagy Adrienn); küldöndíjas: Szabó Attila (Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, felkészítő tanára: Lakatos Krisztina).

A nyereményeket köszönjük az ELTE Origó Nyelvi Centrumnak, a Katedra Nyelviskolának és a LanguageCert Nyelvvizsgaközpontnak.