Iskolánk biológia munkaközössége ebben a tanévben – a járványhelyzetre tekintettel – online formában hirdeti meg nyolcadikos diákoknak szóló tehetségkutató biológiaversenyét. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a verseny előzetes regisztrációhoz kötött! Jelentkezési határidő: 2021. február 8. hétfő 12.00 óra. A regisztrációt végezheti tanár, szülő vagy diák is. A jelentkezés honlapja: http://szecsiverseny.mabite.info

A verseny egy 60 perces online feladatlap kitöltésével teljesíthető 2021. február 8-án, 16.00-tól. A verseny oldala itt érhető el: https://www.redmenta.com/rmgszecsi2021

A kitöltést követően minden versenyző láthatja majd saját pontszámát és helyes megoldásait. Az egyesített eredményeket (név nélkül) iskolánk honlapján tesszük közzé február 15-ig. A legjobb 8 versenyzőt február 17-ig értesítjük e-mailben, és őket – ezúttal sajnos kísérők nélkül – február 19-én, pénteken 15:00 órakor várjuk egy személyes díjkiosztó ünnepségre a Gimnázium épületébe.

Szeretettel várjuk jelentkezésüket!