A középdöntő résztvevőinek munkáját értékeltük, a döntőbe mind a hetedik, mind a nyolcadik osztályosok közül a 12 – 12 legjobb versenyző jutott. A középdöntő feladatsorait, megoldásait, valamint a két korosztály versenyének eredményét a csatolt állományokban találják.

A döntő időpontja: 2019. február 9-e, szombat, 10:00. (Érdemes 5-10 perccel hamarabb érkezni.) Helyszín: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium. Az írásbeli feladatsor megoldása (90 perc) után érdekes kísérleteket nézhetsz meg iskolánk kémia előadójában. Az eredményhirdetés tervezett időpontja: 1/2 2 és 2 között. A versenyre a tanulók hozzanak számológépet és tollat! Periódusos rendszerről, üdítőről és harapnivalóról mi gondoskodunk.
Minden döntőbe jutott tanulónak gratulálunk, jó felkészülést és további eredményes versenyzést kívánunk!