taekwondo országos diákolimpiai döntőjében formagyakorlatával I. helyezett lett, a küzdelem kategóriában III. helyezést ért el Boda Tímea (11.B), így diákolimpiai bajnok lett! Tímea az elmúlt időszakban nemzetközi versenyeken is számtalan kiváló eredményt ért el: a sportági Európa bajnokságon 4. lett, míg a Budapesten megrendezett Világkupán csapatban bronzérmes, egyéniben ugyancsak 3. lett.

A kategóriában indulók magas száma miatt kiemelkedő diákolimpiai eredmény a Williams Hajna (8.M) által elért országos diákolimpiai VII. helyezés is, amit a 100 m-es hátúszás kategóriájában ért el.

A mezei futóbajnokság országos diákolimpiai döntőjében is szép eredmények születtek: leány csapatunk (Deák Dóra Lilla – 12.C; Gera Dóra – 12.A; Sipos Emőke – 12.C és Veres Fanni – 12.A11. helyezett, míg a fiúk (Conforti Christian – 11.A; Mészáros Csongor – 11.A; Redenczki Soma Attila – 11.D és Szögi Tamás – 11.A16. helyezést értek el. Gratulálunk!