Április 20-án Orosházán rendezték a 2013. évi Fekvenyomó Diákolimpiát, ahol iskolánk tanulói ismét győzedelmesen versenyezve az ország legeredményesebb iskolája címet szerezték meg, mindannyiunk örömére.

1. helyet szerzett: Pribus Nikolett, Gracza Sóti Fanni, Molnár Viktória, Dózsa Anna, Gulyás Gitta, Csúri Péter, Rébék Nagy Dávid, Bujdosó Beatrix, Szabados Ágota, Balázs Erika és Kiss Lilla.

2. helyet szerzett: Pataki Alexandra, Kálmán Kitti, Gasztány Vivien, Tóth Flóra, Bús Kitti.

3. helyet szerzett: Kovács Attila.

4. lett Kiss Cintia, 7. Herczeg László, 8. Ollai Bence, 9. Paskuj Sámuel.

A Diákolimpia abszolút bajnoki dobogóján Szabados Ágota az 1., Balázs Erika pedig a 2. helyre léphetett fel.

MÁS!
2 hete a RAW Magyar Korosztályos Bajnokság ifi kategóriában 4 magyar bajnokunk állt a dobogó közepén! Kiss Cintia, Pribus Nikolett, Balázs Erika (új ifi rekorddal), Csúri Péter (új ifi rekorddal)