Szépen szerepeltek iskolánk tanulói a Diákolimpia mezei futás országos döntőjében!

Rendkívül erős mezőnyben, hihetetlen melegben futottak tanulóink, akik minden számban a középmezőny elején végeztek. Egyéniben Kocsis Anna (11.D) az 51. helyen végzett. Vajda Balázs (12.A) a dicséretes 36. helyen futott be. Az V. korcsoportos fiú csapatunk a 43 csapatból a 20. helyen végzett. (Tagjai: Csordás Péter 10.A, Szirbik Bence 10.A, Gera Nándor 10.A, Béres Bálint 10.C, Novoszáth Tamás 9.M) A VI. korcsoportos fiú csapatunk ugyancsak 43 csapatból a 23. helyen végzett! A csapat tagjai: Gera Ádám 12.A, Vajda Balázs 12.A, Haracska Áron 12.A, Kakuszi Ádám 12.C.

Gratulálunk a nagyszerű helytállásért! Örülünk, hogy két csapattal is ott lehettünk a Diákolimpia országos döntőjén!