Eredményesen szerepeltek iskolánk sportolói a mezei futóverseny megyei diákolimpia döntőjében.  Kiemelkedő  teljesítményüket jelzi, hogy mindkét  induló csapatunk bejutott az országos döntőbe!

Eredményeink:
V. korcsoport – fiúk. A csapat ezüstérmet szerzett. A csapat tagjai: Csordás Péter 10.A, Szirbik Bence 10.A, Gera Nándor 10.A, Novoszáth Tamás 9.M, Béres Bálint 10.C.

VI. korcsoport – fiúk. Holtversenyben az első helyen végeztünk, azonban egy érdekes szabállyal végül az ezüstérmet akasztották a fiaink nyakába… A csapat tagjai: Kelemen Bence 11.D, Vajda Balázs 12.A, Kakuszi Ádám 12.C, Gera Ádám 12.A.

Egyéniben a fiúknál Kelemen Bence 11. D osztályos tanulónk első helyezést ért el. Így ő megyebajnokként jutott a fináléba. Ugyancsak döntőbe jutott Kocsis Anna (11. D), aki 4. helyezést ért el.