Úszás

Az Úszó Diákolimpia országos döntőjében, Hódmezővásárhely a 4×50 m-es gyorsváltónk eddigi legjobb időeredményt túlszárnyalva a dicséretes 10. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Árvai Dávid, Maróti Dávid, Barna Richárd 12.D és Gera Nándor 9.A osztályos tanulók. Gratulálunk a csapatnak!

Mezei futóverseny

A Városi Mezei Futóversenyen egyéniben Tarnai László (11.A) aranyérmet szerzett, csapatban pedig az ígéretes ezüstérmet szereztük meg. Csapattagok: Tarnai László 11.A, Vajda Balázs 11.A, Kovács Dénes 12.B, Gera Ádám 11.A, Albert Kristóf 12.B. Gratulálunk!

Versenyzőink a megyei versenyen sem adták alább! Egyéniben Tarnai László (11.A) 1., Vajda Balázs (11.A) 7., Kovács Dénes (12. B) 8., Gera Ádám (11. A) pedig a 26. helyen végzett. Csapatban ezüstérmet szereztünk. Az elért eredmények feljogosítják versenyzőinket az országos döntőn való részvételre.