Elismerést érdemlően szerepeltek diákjaink a megyei diákolimpia úszódöntőjében.
100 m-es mellúszásban Harangozó Márk (8.M) aranyérmet nyert, így bejutott az országos döntőbe. Szenzációs győzelmet aratott. A 4×50 m-es gyorsváltónk kiemelkedő úszással szintén aranyérmet nyert, így ők is országos döntősök lettek. A csapat tagjai: Árvai Dávid, Maróti Dávid, Barna Richárd (12.D osztályosok) és Gera Nándor (9.A osztályos).
A lányok 100 m-es mellúszásában Topal Leila (11.B) harmadik helyezést ért el. A 4×50 m-es gyorsváltónk 4. helyezést ért el. Tagjai: Vida Ágnes (10.M), Pásztor Ágnes (12.B), Nógrádi Viktória (10.C), Schreiter Virág (12.B).
IV. korcsoportos váltócsapatunk Novoszáth Tamás (8.M) hiányában sajnos csak az 5. helyezést érte el. Csapattagok: Lajkó Ágoston (8.M), Lajkó Kálmán (7.M), Sas Dávid (7.M), Németh Marcell (8.M).