Az ELTE Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központja 23. alkalommal rendezte meg a Savaria Országos Történelemversenyt. A 9-10. évfolyamos diákok számára kiírt verseny megyei döntőjében 29 tanulónk vett részt, közülük a következő tanulóink érték el a legjobb eredményeket:

A 9. osztályosok mezőnyében Bagaméry Kamilla (9.M – felkészítő: Pataki Balázs tanár úr) és Szűcs Dávid (9.T – felkészítő: Antos Balázs tanár úr) azonos pontszámmal II. helyezést, míg Atesán Axel Arnold (9.D – felkészítő: Pataki Balázs tanár úr) III. helyezést ért el.

A 10. osztályosok között a radnótisok Petróczi István Márton (I. hely), Ari Roland (II. hely), valamint Varga Benedek és Zsivicz Dorina (III. helyezések) kisajátították a teljes dobogót, ők végeztek az első helyeken (valamennyien a 10.D osztály tanulói – felkészítő Csősz Róbert tanár úr).

A verseny oldala, további eredmények itt érhetők el: részletes eredmények.