A Kick-Box Diákolimpia országos döntőjében Roszik Szabolcs (9.A) a Pointfighting kategóriában országos első helyezést ért el. A békéscsabai versenyre idén több mint 700 nevezés érkezett, amiben alighanem az is szerepet játszott, hogy augusztus végén Magyarország lesz a házigazdája az utánpótlás világbajnokságnak, és egyben annak válogató versenye volt a diákolimpia a hazai tehetségek számára. Szabolcs sikere így még értékesebb.

Marosin Bella (9. AJTP) a Hatvanban megrendezett 13. Spirit Open Taekwon-do Championsip nyílt nemzetközi bajnokságon szintén több száz résztvevő sorakozott fel a hagyományos tékvandóversenyen, ahol tanulónk az SP490 junior kategóriában (50 kg alatt) egyéniben 2. helyezést ért el, valamint csapatban 1. helyezett lett.