Ebben a tanévben 35. alkalommal rendezték meg a Zrínyi Ilona Matematikaversenyt. A tesztversenyen a magyarországi és a határon túli 2–12. osztályos tanulók indulhatnak, így az egyik legnépesebb Kárpát-medencei verseny: évről évre mintegy kétezer iskola nevezi a több mint ötvenezer indulót. Ennek megfelelően igen nehéz kiemelkedő eredményt elérni a megméretésen. Iskolánkat ebben a tanévben nyolc tanulónk is képviselhette a kecskeméti díjátadón, ahová az évfolyamok első húsz helyezettje kap meghívást:

a 7. osztályosok között
16. helyezést ért el: Mihály Attila (7.M – felkészítő tanára: Schultz János);

a 9. osztályosok között:
3. hely: Varga Vivien (9.M – felkészítő tanárai: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Schultz János);
17. hely: Beinschroth Máté (9.A – felkészítő tanára: Tigyi István);

a 10. osztályosok között:
5. hely: Balassa János (10.M – felkészítő tanárai: Mike János és Schultz János);
15. hely: Pletikoszity Martin (10.M – felkészítő tanárai: Mike János és Schultz János);

a 11. osztályosok között:
14. hely: Szögi Erik (11.M – felkészítő tanárai: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Mike János);
19. hely: Csupor Albert (11.M – felkészítő tanárai: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Mike János);

a 12. osztályosok között:
20. hely: Somogyi Martin Tibor (12.M – felkészítő tanárai: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Tigyi István).