A Radnóti Gimnázium is megemlékezett a márciusi ifjakról: ünnepi műsorunkban Kinyóné Kecskés Orsolya tanárnő vezetésével a 10.A osztály Petőfi verseinek feldolgozásával állított össze újszerű, mégis jól ismert márciusi gondolatokat. A bravúrosan megválasztott alakzatok (szövegrészletek mozgatása, sorrendjének változtatása) és a láncszerű ismétlések mellett előadásukban az idősíkokat is egymásba forgatták, és ennek révén a mai nyelvhasználatba építették be Petőfi szenvedélyes sorait. Az így keletkezett erőteljes hatást kiegészítette, tovább fokozta iskolánk énekkarának és zenekarának lendületes előadása (vezényelt Nagyné Leányvári Ágnes tanárnő).

A műsor résztvevői voltak a 10.A osztály tanulói: Balázs Gergely Iván; Bartha Soma Kende; Börcsök Bende Keve; Bulik Andor Péter; Domokos Máté; Dunai Zita; Fülöp-Peregi Márk; Gajda Emese; Gyukity Milán; Hackler László Tamás; Harmat Márton; Hévizi Miklós Csanád; Huzián Zsigmond József; Kis Csongor; Kiss Gréta; Korcsik Lujza; Labádi Balázs; Laukó Dénes; Molnár Emma Edina; Nagy Zsuzsanna; Papp András József; Selmeci Anna; Sepp Kristóf Zalán; Stingli Zsuzsanna; Sümegi Domonkos István; Szökő Tamás Tas; Tasi Lilla; Tasnády-Szeőcs Tünde; Tóth Bence; Varga Kamilla Emma; Vigh Barnabás István; Zádori Gellért; Zádori Kristóf János.

A gimnázium énekkarának és zenekarának tagjai: Duda Veronika Blanka; Kothencz Luca; Kövesi-Nagy Emília; Lakatos Emma Éva (7.M); Buchholcz Bora Gizella; Horváth Bernadett; Kiss Ákos; Waldhauser Judit (9.A); Laurinyecz Márkó Felicián (9.B); Belházy Lilla; Hüvös Tímea Georgina (9.C); Kocsis Enikő (9.D); Illés Dóra; Kun Petra (9.M); Enyingi Lara; Kántor Stella; Sipos Zsófi; Sólya Réka; Szűcs Szabrina; Vass Boglárka (9.T); Fülöp-Peregi Márk; Sepp Kristóf; Sümegi Domonkos; Tasnády-Szeőcs Tünde (10.A); Bagaméry Izabella; Láng Dorka; Petrovics Dóra (10.B); Ábrahám Kira (10.C); Bedő Patrik; Lengyel Léna; Pletikoszity Martin (10.M); Jelasity Alíz; Mader Anna (11.A); Nyeste Norbert; Vasut Vojtech (11.B); Péter Zsófia (11.C); Kiss Béla; Nagy Fruzsina (11.D); Csupor Albert; Donáth Lilla; Hámori Zsuzsanna; Kincses Hanna; Vincze Csenge (11.M); Németh Kristóf; Nina Van Leeuwen (12.A).