A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium évek óta az ország legeredményesebb műhelye a biológia tehetséggondozás területén. Ebben az eredményben elévülhetetlen érdemeket szereztek a diákokat támogató szülők mellett azok az általános iskolák és különösen az ott tanító kollégák is, ahonnan kiváló diákjaink érkeztek az előző években. Az eredményes együttműködés folytatásában bízva hirdetjük meg ebben a tanévben is a Szécsi Szilveszter Tehetségkutató Biológiaversenyt 8. évfolyamos diákok számára, ahová szeretettel várjuk a természettudományok és a biológia iránt érdeklődő diákokat, szüleiket és tanáraikat.

A versenyre 2024. február 12-én, hétfőn délután, személyes jelenléttel kerül sor.

A versenyre jelentkezni a https://teachingbiology.net/szecsiverseny oldalon lehet, és ez feltétele is a versenyen való részvételnek.

Jelentkezési határidő: 2024. február. 10., szombat délután 18.00.

Adatok a versenyről:

·         Időpont: 2024. február 12. hétfő délután 14.30-17.30

·         Helyszín: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és a TERMOSZ Laboratórium tantermei

·         Terembeosztás: a portán lesz kifüggesztve

A tervezett program:

o   14.30-14.45: Érkezés – (a kijelölt termet a portánál lévő hirdetőtáblán keressék)

o   15.00-16.15 Írásbeli teszt megoldása

o   16.45: Tájékoztató a biológia tagozatról diákok, kollégák és szülők számára

o   kb. 17.15: Eredményhirdetés a TERMOSZ Labor gyakorlati termeiben

Bízunk benne, hogy az előző évekéhez hasonlóan idén is színvonalas versenyt rendezünk, amelyre minden érdeklődő diákot, szülőt és tanárt is szeretettel várunk.

Biológia munkaközösség