Sikeresen lezajlott az Angol Nyelvi Tehetségkutató Versenyünk 2. fordulója. Az elért pontszámok a csatolt dokumentumban tekinthetőek meg. Mindenkinek gratulálunk az elért eredményhez!

A harmadik (szóbeli) forduló időpontja megváltozott: 2024. február 13-án, kedden 14 órai kezdettel kerül rá sor a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumban. A döntőbe az első és a második forduló összesített pontszáma alapján hívjuk be a diákokat.

A döntőbe jutott diákok névsora (jelige alapján) a mellékelt dokumentumban található, külön munkalapon az első és a második kategóriában bejutott tanulókkal.  A döntőbe jutott tanulók feladata: felkészülési idő után személyes vélemény kifejtése egy, a korosztály érdeklődésére számot tartó, általunk megadott aktuális témában.
Szeretettel várunk minden döntőbe jutott tanulót, és sikeres versenyzést kívánunk!