Szeretettel várjuk iskolánkba a felvételizőket és az őket elkísérő szülőket, hozzátartozókat! Az írásbeli felvételivel kapcsolatos fontosabb tudnivalók a következők:

magyar nyelv – 2024. január 20. (szombat), 10:00 óra, gyülekező: 9:45-kor;

matematika – 2024. január 20. (szombat), 11:00.

terembeosztást az alábbi csatolt fájlban olvashatják, de a vizsgára érkezéskor a bejárat melletti hirdetőtáblán is megtalálhatják. A felvételi vizsgára hozzanak magukkal a diákok fényképes igazolványt (diákigazolványt, személyi igazolványt vagy útlevelet)! A vizsga során használható eszközök: toll és vonalzó (számológép nem használható). Az írásbeli felvételi vizsgákról egyéb értesítést NEM küldünk! Az írásbeli vizsgák alatt bemutatjuk az iskolát, illetve az iskolában folyó diákéletet az érdeklődő szülőknek. A tájékoztatón radnótis diákok is részt vesznek, akik szívesen válaszolnak a kérdéseikre! Az AJTP-re jelentkezőket pénteken, január 19-én 13:30-ra várjuk!

kijavított feladatlapokat a diákok és a szülők online módon tekinthetik meg 2024. január 26-án, pénteken azzal a felhasználónévvel és jelszóval, melyet az írásbeli napján a diákok a teremben felügyelő tanároktól kapnak meg. Azok számára, akik nem tudják megtekinteni kijavított dolgozataikat online módon, személyes megtekintést is biztosítunk: 2024. január 26-án, pénteken 8:00 és 16:00 óra között az igazgatóhelyettesi irodában. A személyes megtekintéshez kérjük, előzetesen egyeztessenek időpontot a 06-62/548-936-os telefonszámon.

Az értékelő lapokat az írásbeli napján kiosztott felhasználónévvel és kóddal tudják majd letölteni 2024. február 5-én hétfőn. Szükség esetén lehetőség van az értékelő lapok személyes átvételére is 2024. február 5-én, hétfőn 8:00 és 16:00 között az igazgatóhelyettesi irodában.