Gimnáziumunkban Szülők Akadémiája címmel programsorozatot indítottunk, melynek célja, hogy a szülők számára segítséget nyújthassunk gyermekneveléssel kapcsolatos vagy gyermeküket érintő korosztályos kérdések körbejárásával. A Szülők Akadémiája programsorozatunk következő előadása 2024. január 22-én, hétfőn 17:00 órától lesz a 301. teremben.

A Szülők Akadémiája előadás-sorozat idei ötödik előadásának témája az érettségi vizsgákra jelentkezés (kötelező és választható tárgyak, előrehozott érettségi) és a felvételi pontszámítás lesz. A tájékoztatót alapvetően a 11. évfolyamos diákok szüleinek gondoljuk hasznosnak, de természetesen eljöhetnek alacsonyabb évfolyamú diákok érdeklődő szülei is. (Az elmúlt tanév februárjában ezt az előadást az akkori 11. osztályos diákok szülei már meghallgathatták. A 10. évfolyamos diákok szüleinek az emelt szintű képzésekre való jelentkezésről külön tájékoztatót fogunk tartani márciusban.)

Az előadás címe: Az érettségi rendszere és a felvételi pontszámítás.
Az előadást tartja: Dr. Nagy Anett, igazgató.
Az előadás időpontja: 2024. január 22. hétfő, 17:00 óra.
Az előadás helyszíne: 301. terem (nagyobb létszám esetén az ebédlő)

Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket!