Tisztelt Érdeklődők! A Radnóti Oktatási Alapítvány 2024.  január végétől hétfő/kedd/szerda/csütörtök délutánonként 4 alkalommal tartó, intenzív tehetséggondozó szakkört indít nyolcadikos általános iskolás tanulók részére, bemutatva a tanulóknak a felvételi vizsgát, annak feladattípusait.

A négy duplaórás (15:00 – 16:30) alkalomra hagyományos, jelenléti oktatási formában fog sor kerülni a következő időpontokban:
–        első alkalom: jan. 29. hétfő és febr. 1. csütörtök között;
–        második alkalom: febr. 5. hétfő és febr. 8. csütörtök között;
–        harmadik alkalom: febr. 12. hétfő és febr. 15. csütörtök között;
(Egy hét a Radnóti Gimnázium síszünete miatt kimarad!);
–        negyedik alkalom: febr. 26. hétfő és febr. 29. csütörtök között

A napok NEM kombinálhatók, tehát pl. aki az első héten hétfőre jelentkezett, annak mindig hétfőn kell járnia, stb. A szakkörre jelentkezni a következő online jelentkezési lapon lehetséges 2024. január 25. csütörtök 12:00 óráig:

Részvételi díj: 6.000 Ft.
További részletek a csatolmányban olvashatók. Kérdés esetén forduljanak Huber Máté tanár úrhoz a hubermate@gmail.com e-mail címen vagy a +36/20/495-5892 telefonszámon.