Az első tanítási napunk a 2023/2024-es tanévben pénteken, szeptember 1-jén lesz. Megjelenés az alkalomhoz illő ünnepi öltözetben (sötét nadrág/szoknya, fehér ing/blúz, radnótis nyakkendő/sál).

Kérjük, hogy a tanulók hozzák magukkal a bizonyítványukat (amit az osztályfőnököknek kell majd leadni)! A tankönyveket az első napon minden évfolyam megkapja: a tanulókat kérjük, hozzanak táskát magukkal!

8:00 órakor kezdődő rövid tanévnyitó ünnepséget követően a 2., 3. és 4. órában osztályfőnöki óráink lesznek, utána hazamehetnek a felsőéves tanulók.

A hetedik és kilencedik évfolyamot kezdő új tanulóink az 5-6. órában nyelvi szintfelmérőn vesznek részt, valamint a kilencedikesek számára a közösségi szolgálattal kapcsolatos tájékoztatót tartunk.

Sikeres tanévet kívánunk mindenkinek!