Iskolánk tanulói rendkívül sikeresen szerepeltek a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kara által kiírt bionikaversenyen (a közelmúltban Ferenc pápa itt találkozott a fiatal magyar kutatókkal). A komplex feladatok megoldása molekuláris biológiai ismeretek mellett matematikai modellezési illetve programozási képességeket is kívánt. A Level 1 kategóriában Vasut Vojtech (10.B) megnyerte a versenyt, míg Őze Virág (11.B) a 7. helyen végzett. A Level 2 kategóriában mindhárom dobogós helyen iskolánk tanulója végzett, a legjobb tíz helyezett között pedig hat radnótis diák van. A győztes Simonka Sára Réka (10.B), 2. helyezett Bakos Emese (10.B), a 3. helyezett Nyeste Norbert László (10.B), a  6. helyezett Horváth Anna (10.B), a 7. helyezett Gulyás Bence (10.B), míg a 9. helyezett Bősze Boldizsár (11.B) lett. Felkészítő tanáraik: Bán Sándor és Seres Ádám Zoltán tanár urak.