Az EGOI, azaz az Európai Leány Informatikai Diákolimpia idei, az ELTE Informatikai Karán megtartott válogatóversenyén maximális pontszámmal első helyzést ért el Fülöp Csilla 12.M osztályos tanulónk, és így tagja lett a Svédországi Lundba utazó nemzeti csapatunknak. Az EGOI nemzetközi diákolimpia honlapja itt érhető el. Csilla bekerült az IOI azaz a Nemzetközi Informatikai Diákolimpia idei válogatóversenyére is (a 35. informatikai diákolimpiának egyébként éppen Szeged lesz a házigazdája), ahol a mezőnyben egyedüli lányként az előkelő 17. helyen végzett. Felkészítő: Dr. Kelemen András Félix tanár úr.

További eredmények:

az OKTV II. kategóriájában Fülöp Csilla a 14. helyen végzett (12.M; felkészítő tanára: Dr. Kelemen András Félix); míg Németh Regő 21. helyezett (felkészítő tanára: Dr. Kelemen András Félix), valamint Hüvös Gergely Ferenc 50. helyezett lett (11.A; felkészítő tanára: Ábrahám Ferenc Gábor).

A Nemes Tihamér Nemzetközi Programozási Versenyen a 2. korcsoportban született eredményeink: Miszori Gergő (9.M) 38. hely; Bővíz Dániel (9.M) 50. hely; Agócs Zoltán (10.M) 53. hely; Hárs Kende (9.M) 54. hely.

a 3. korcsoport eredményei:
Pál Benedek (11.C) 40. hely; felkészítő tanár: Dr. Kelemen András Félix.

A Kódkupa – IIOT válogatóversenyen (csapatverseny, ennek döntője idén Egyiptomban zajlott), radnótis csapatunk 23. helyezést ért el. Csapattagok:
Bővíz Dániel (9.M); Hárs Kende (9.M); Gosztolya Gergő (9.M); Miszori Gergő (9.M). Felkészítő tanár: Dr. Kelemen András Félix.

Valamint az Országos Grafikus Programozási Versenyen országos 1. helyezést ért el Sógor-Jász Soma (7.M; felkészítő tanára: Juhász Fruzsina); 5. helyezést ért el Maróti Bálint (7.M; felkészítő tanára: Juhász Fruzsina); valamint 8. helyezést ért el Balassa János (9.M; felkészítő tanára: Dr. Kelemen András Félix); további eredmények az itt csatolt excel-fájlban…