Fülöp Csilla 12.M osztályos tanulónk a négy válogató verseny eredményei után tagja lett hazánk hatfős Nemzetközi Matematika Diákolimpiai (IMO) csapatának. A versenynek idén 2023. július 2-13. között a Tokió melletti Chiba ad otthont (ez a legelsőként megrendezett nemzetközi diákolimpia, ezúttal a 64. kiírása következik).

Csilla kiemelkedő matematikai tehetsége mellett rendkívül szorgalmasan és kitartóan dolgozott 6 éven át. Számos hazai és nemzetközi matematikaversenyen ért el dobogós, illetve érmes helyezéseket. A speciális matematika tagozat története során az egyik legsikeresebb diákunknak bizonyult, munkájának megkoronázása az IMO csapatba kerülés. Felkészítő tanárai: Mike János és Schultz János.