Ebben a tanévben 15 tanulmányi kategóriában 11 tantárgyból – 21 tanárunk közvetlen támogatásával – 42 tanulónk jutott döntőbe az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen. Közülük öt tanulónk is dobogós helyen végzett. A következő tanulóink érték el ebben a tanévben ezt a kiemelkedő eredményt (miközben valamennyi döntős tanulónk és a felkészítő tanáraink munkája is főhajtás érdemel, megfigyelhető az is, hogy az öt dobogós öt különböző osztály képviselője, így valóban megállapítható, hogy az egész radnótis közösség hozzájárult ehhez a ragyogó eredménysorhoz):

Matúz Balázs (12.B) biológiából 3. helyezés – felkészítő tanára: Gál Viktória;
Németh Zita (12.C) spanyol nyelv 3. helyezés – felkészítő tanára: Balog Gábor.
Sebők Liliána (12.M) magyar irodalom 2. helyezés – felkészítő tanára: Várhidi Gyula.
Tóth Róbert Bence (11.D) filozófia 2. helyezés – felkészítő tanára: Csősz Róbert.
Viczián Dániel (12.A) kémia 3. helyezés – felkészítő tanára: Szivós Ádám.