Ebben a tanévben – 1990 óta – a 34. alkalommal rendezték meg a Zrínyi Ilona Matematikaversenyt. A tesztversenyen a magyarországi és a határon túli 2–12. osztályos tanulók indulhatnak, így az egyik legnépesebb Kárpát-medencei verseny: évről évre mintegy kétezer iskola nevezi a közel hetvenezer indulót. Ennek megfelelően igen nehéz kiemelkedő eredményt elérni a megméretésen.

Iskolánkat ebben a tanévben öt tanulónk is képviselte a kecskeméti díjátadón, ahová az évfolyamok első húsz helyezettje kaphat meghívást:

a 7. osztályosok között
12. helyezést ért el: Földi Krizsán Kitty (7.M, felkészítő tanára: Tigyi István);

a 8. osztályosok között
5. hely: Varga Vivien (8.M, felkészítő tanára: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett);
2. hely: Imreh Dávid (8.M, felkészítő tanára: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett);

a 10. osztályosok között
6. hely: Szögi Erik (10.M, felkészítő tanárai: Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett és Mike János);

a 12. osztályosok között
4. hely: Fülöp Csilla (12.M, felkészítő tanárai: Schultz János és Mike János).