Ebben a tanévben is a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara adott otthont az április 14-16. között megrendezett LV. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaversenynek, amelyre iskolánk 9 diákja kvalifikálta magát. Tanulóink ismét szép eredményeket értek el:

kategóriájában Vígh Zalán (9.M) a 35. helyezést; Molnár Emma Edina (9.A) a 29.; Nagy Zsuzsanna (9.A) a 23.; Kiss Gréta (9.A) a 21.; Mader Anna Márta (10.A) a 20.; Éliás Bálint (10.A) a 17.; Homolya Zsombor (10.A) a 15.; Masa Barnabás (10.A) a 13.; Sirkó Regő (10.A) a 8. helyezést érte el.

A tanulók felkészülését segítette: Csúri Péter, Kiss László és Szivós Ádám tanár úr, valamint – a gyakorlati feladatok előkészítésével – Breithofer Kitti laboráns.