Gimnáziumunkban Szülők Akadémiája címmel programsorozatot indítottunk, melynek célja, hogy a szülők számára segítséget nyújthassunk gyermekneveléssel kapcsolatos vagy gyermeküket érintő korosztályos kérdések körbejárásával. Eddig a tanulásmódszertan és hatékony tanulás témakörében Bagán-Szabó Helga Katalin tanárnő és tanulásmódszertan tréner, valamint a felvételi pontszámítással kapcsolatosan Dr. Nagy Anett intézményvezetőnk előadásai hangzottak el.

A Szülők Akadémiája programsorozatunk következő előadása 2023. április 3-án, hétfőn 17:00 órától lesz a 301. teremben. A soron következő előadás témája: bullying, cyberbullying – hol a határ a viccelődés és a bántalmazás között? Előadó: Dr. Pongó Tamás, a Szegedi Tudományegyetem, Állam- és Jogtudományi Karának egyetemi adjunktusa.