Az ELTE Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központja által kiírt országos történelemverseny megyei fordulójában a tanulóink kiváló eredményeket értek el. A kilencedikesek mezőnyében a megyei fordulóban elért eredménye alapján a döntőbe meghívott 17 tanuló között szerepel Deák Boldizsár Tamás (9.M) és Ifkovics Viktória Panka (9.D). Két tanulót a döntőbe ezúttal egyébként csak iskolánk tudott delegálni… Tanulóinkat felkészítette Várhidi Gyula tanár úr.

A megyei versenyen kiválóan helytálltak a kilencedikesek között Minyó Márk (9.T; felkészítő tanára: Antos Balázs); Malinovszki Miksa (9.D; felkészítő tanára: Várhidi Gyula); Császár Dorka Emese (9.D; felkészítő tanára: Várhidi Gyula) és Mák Csaba (9.T; felkészítő tanára: Antos Balázs).

A tizedikesek közül remek teljesítményt nyújtottak: Szénási Boglárka (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs); Szűcs Dávid (10.T; felkészítő tanára: Antos Balázs); Bagaméry Kamilla (10.M; felkészítő tanára: Pataki Balázs); Varga Vivien Éva (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs); Nagy Attila Áron (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs); Atesán Axel Arnold (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs); Kovács-Hegedűs Viktória (10.T; felkészítő tanára: Antos Balázs); Gál Ádám (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs) Németh Sarolta (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs) és Sebe László (10.D; felkészítő tanára: Pataki Balázs).