Véget ért az Angol Nyelvi Tehetséggondozó Versenyünk döntője. Idén ismét sok, 241 tanuló jelentkezett  három vármegyéből. A szóbeli döntőn a legjobb 20 diák mérte össze tudását. Gratulálunk a díjazottaknak és felkészítő tanáraiknak.

I. kategória:

1. Balogh Máté Béla (Szegedi Madách Imre Általános Iskola, felkészítő tanára: Szabó Zentai Kornélia)
  2. Bodor Blanka Fruzsina (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola, felkészítő tanára: Bokros Hubertné)
  3. Barta Mária (Szegedi Madách Imre Általános Iskola, felkészítő tanára: Dr. Bevizné Papp Ildikó)
  4. Pernyész Viola Anna (Szegedi Madách Imre Általános Iskola, felkészítő tanára: Pereczné Veres Katalin)
  5. Pintér Martin (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola, felkészítő tanára: Szénási Orsolya)

II. kategória

1. Gergely Nóra (Szegedi Arany János Általános Iskola, felkészítő tanára: Hatala Edit)
  2. Kiss Csillag (Gedói Általános Iskola és AMI, felkészítő tanára: Nagy Adrienn)
  3. Kuna Előd (Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola, felkészítő tanára: Lakatos Krisztina)
  4. Iványi László János (Szegedi Arany János Általános Iskola, felkészítő tanára: Huszár Fanni)
  5. Ágoston Marcell Tamás (Rókusi Általános Iskola, felkészítő tanára: Cseténé Tasnádi Judit)