Iskolánk ebben a tanévben is megrendezte a hagyományos tehetségkutató matematikaversenyét a hatodik osztályos tanulóknak. Az idei tehetségkutató versenyünk végeredménye a következőképpen alakult:

I. helyezést ért el: Kérdő Vilmos (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, Hódmezővásárhely, felkészítő tanára Csókay Miklós). II. helyezett lett: Miszori Márton (Tisza-parti Általános Iskola, felkészítő tanárai: Krékityné Dancsó Ágnes, Udvarhelyiné Béres Irma); III. helyezést értek el: Kármán Gergely (Tisza-parti Általános Iskola, felkészítő tanára: Udvarhelyiné Béres Irma), Mihály Attila (SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola, felkészítő: Kálmánné Fodor Zsuzsanna) és Papdi Benett (Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola, felkészítő: Héger Judit) és Huber Szabolcs (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola, felkészítő: Tánczosné Fullér Ildikó).

Valamint dicséretben részesültek: Csáti Ambrus, Csató József (mindketten Szegedi Dózsa György Általános Iskola), Csupor Illés (Karolina Iskola, felkészítő: Szélpálné Szőrfi Edit) és Vad Roland Tibor (Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely, felkészítők: Fuksz Éva, Herpai József).