Az idei, XXI. Meleg István Kémiaversenyre 75 hetedik osztályos és 47 nyolcadik osztályos tanuló nevezett. Az első forduló tesztfeladatainak megoldása és a két évfolyam eredménylistája a csatolt állományokban található.

A versengés most a 2. fordulóval folytatódik! A feladatsorokat online már elküldtük azoknak, akik e-mail-címet adtak meg; de természetesen itt is közöljük. E forduló megoldásainak beküldési határideje:
– az iskola címére feladott levél esetében – postabélyegző dátuma: 2022. december 15. (csütörtök);
 – a titkárságon történő személyes leadás esetében:  2022. december 16. (péntek) 12 óra.
(Amennyiben valaki csak ebben a fordulóban akar vagy tud csatlakozni a versenyhez, megteheti. Ebben az esetben kérjük, hogy az elküldött vagy leadott megoldásában a neve mellett adja meg e-mail-címét, iskolája és kémiatanára nevét, valamint –az eredmények közléséhez– egy jeligét is.)

További kitartó gondolkodást kívánunk a feladatokhoz! A verseny szervezői