A tavalyi első helyezés után ebben a tanévben az első mellett a harmadik helyet is elhódították a radnótis csapatok a FÖCIK országos földtudományi versenyen. A Földtudományi Civil Szervezetek Közössége által szervezett II. FÖCIK Kárpát-medencei Földrajz- és Földtudományi Verseny döntőjében gimnáziumunkat két csapat képviselte.

Diákjaink kitettek magukért, hiszen a Matúz Balázs, Matúz Marcell és Tetlák Áron alkotta 12.B osztályos trió az első, a Matúz Dalma (10.B), Szögi Erik (10.M) és Szőllősy Tamás (10.M) alkotta tizedik osztályos csapat pedig a harmadik helyen végzett. Utóbbi csapatunk a legjobb kisfilmért járó különdíjat is elnyerte. A tanulókat Szőllősyné Pálfi Melinda tanárnő és Szőllősy László tanár úr készítette fel.