Az április 1-3. között Debrecenben megrendezett LIV. Irinyi János Országos Középiskolai Kémiaversenyre iskolánk 8 diákja is kvalifikálta magát. Versenyzőink idén is igen szép eredményeket értek el. Kategóriájában Czakó Boróka (10.A) a 23.; Sebők-Papp Elza (9.A) a 22.; Mader Anna Márta (9.A) a 15.; Baranyi Bartal (10.M) a 13.Stingli Péter (10.A) a 12.; Homolya Zsombor (9.A) a 10.Masa Barnabás (9.A) az 5.; Süli Ádám (10.A) a 4. helyezést érte el. Emellett Masa Barnabás és Süli Ádám hibátlan laborgyakorlatért különdíjat is kapott. Mindannyiuknak gratulálunk!!!

A tanulók felkészülését segítette: Csúri Péter, Kiss László és Szivós Ádám tanár úr, valamint – a gyakorlati feladatok előkészítésével – Breithofer Kitti.