A digitális munkarend idején a megrendelt ebédet a Gábor Dénes Szakgimnáziumban lehet átvenni (6724 Szeged, Mars tér 14.). Az étkezés rendkívül étlap alapján történik. Az ebéd ételhordóban vihető el minden munkanap 12 óra 30 perctől 14 óráig, az iskolai konyhára csak a Bakay Nándor utca felől lehet bemenni, az iskola főbejárata nem átjárható. Az átvétel a vírushelyzet miatt szabadtéren történik.

Az étkezés, valamint új előfizetések megrendelése a hír végén mellékelt tájékoztató szerint történik. Esetleges lemondás az ETELKA Portálon vagy e-mailben a kozetkeztetes@ngsz.hu e-mail címen, valamint telefonon (a 62/561-960-as számon) hétfőtől csütörtökig 7:00-17:00 óráig, pénteken 8:00-13:00 óráig lehetséges.  A következő napi rendelést lemondani minden tárgynapot megelőző munkanap 9 óráig lehet.