Megjelent a legjobbiskola oldalán az idei középiskolai rangsor, melyben ezúttal is kiemelkedő eredményekkel szerepel gimnáziumunk. Az évről évre stabilan teljesítő iskolák rangsorában a Radnóti országos első. Minden szempont szerint, valamennyi összevetésben az első huszonöt intézmény között szerepel iskolánk: a hat évfolyamos képzés rangsorában 10., a négy évfolyamos képzés szerint 25.

Emögött olyan eredmények húzódnak meg, mint az emelt érettségi országos összevetésében elért első hely biológiából, második hely matematikából vagy a földrajz hetedik helye. De az első huszonöt között szerepel iskolánk a további érettségi eredmények szerinti rangsorokban: a magyar,  történelem, fizika, informatika, angol, német és a spanyol nyelv tantárgyak, tehát valamennyi kötelező érettségi tantárgy esetében is.