Néha azt hiszem, a szeretetre várok. Valószínűleg csillapíthatatlan ez az éhség: aki egyszer belekóstolt, holtáig ízlelni szeretné. Közben már megtudtam, hogy szeretetet kapni nem lehet; inkább adni kell, ez a módja. Megtudtam azt is, hogy semmi sem nehezebb, mint a szeretetet kifejezni… A szeretetnek nincs színfoka, mint a gyöngédségnek, nincs hőfoka, mint a szerelemnek. Tartalmát nem lehet szavakban közölni: a szeretetben csak élni lehet, mint a fényben vagy a levegőben. (Márai Sándor)

Idén a karácsony is rendhagyóan alakult, de iskolánk diákjai így sem feledkeztek meg az ünneplésről. A hagyományos karácsonyi hangverseny helyett idén a DÖK készített egy rövid kisfilmet, melyben iskolánk diákjai és tanárai szerepelnek. Fogadják szeretettel: